Мій зможе!

15.03.2018
15.03.2018
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

15 березня о 14.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є.Маланюка запрошує на черговий захід бібліостудії «З екрану в реальність». Феєричне та місцями ектремальне шоу закоханих пар «Мій зможе!».

«Мій зможе!» - це весела гра, де закохані пари ведуть боротьбу за головний приз – Сертифікат на романтичну вечерю в «Shobar». При цьому, основну роботу доведеться виконувати чоловікам, а від жінок потрібний азарт, впевненість у своєму супутнику та почуття гумору. Від того, наскільки сильно вона у нього вірить та знає, на що він здатен, залежатиме їх спільний успіх!

Учасниками конкурсної програми стануть закохані молоді пари з різних навчальних закладів міста – Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка; Медичного факультету Донецького національного медичного університету; Машинобудiвного коледжу КНТУ та інших закладів.

Кожен з учасників шоу «Мій зможе!» отримає можливість взяти участь в божевільних конкурсах - пройти на високих шпильках, розібратися в жіночій косметиці або ж спробувати екстремальну їжу. Звичайно, ведучі будуть допомагати їм в конкурсах, але від цього учасникам навряд чи стане легше). Як би не склалась боротьба, усі пари обов’язково отримають подарунки від партнерів заходу - «Shobar», Михайла Бєжана, депутата Кропивницької міської ради, голови обласної організації УКРОП та розважального клубу «Velvet».

За додатковою інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка:

тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона