​Тренінг «Рівноправне партнерство - рушій реформ»

19.03.2018
19.03.2018

Шановні колеги, щиро запрошуємо на тренінг на тему «Рівноправне партнерство - рушій реформ», який відбудеться у понеділок, 19-го березня у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» (реєстрація учасниць – о 10.30, початок - об 11.00, завершення – о 16.00).


Запрошуємо на тренінг активних жінок із об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини, активісток сіл, селищ та містечок нашої області, депутаток та лідерок громадських рухів, керівниць установ, закладів, а також небайдужих жінок.

- У рамках тренінгу ми зосередимо увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок у територіальних громадах, - обіцяє тренерка Ольга Гріднєва. За її словами, мова йтиме про гендерну рівність, гендерні стереотипи, участь жінок у політиці, гендерні квоти, комунікацію та переговори, побудову партнерських відносин.

- Тренінг проходитиме в інтерактивному режимі, і основна його увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок, - обіцяє Вікторія Талашкевич, радниця із комунікацій Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Для реєстрації на участь у тренінгу, будь ласка, зателефонуйте Вікторії Талашкевич за номером: 050-321-39-19, або напишіть на пошту: viktoriiatalashkevych@gmail.com Деталі - на Фейсбуці


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ivan S.Региональный Чемпионат по Dog Puller
Если бы они написали, где - зрителей было бы больше
Женя .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Главное урны! МНОГО урн, наставьте пожалуйста. У нас люди Вроде как и не свиньи, но на КропФесте урны были переполнены…
Zhenya C.Кафе-кондитерская «Счастье» и пиццерия ChilliPizza
Заказал пиццу в "Счастье"... Ребятки...Это что то!Смачни традиции только за 161грн. Худший опыт в жизни!Честно,это…