Наталя Леонова представила область на конкурсі "Краса без обмежень"

14.10.13, 10:00
Краса без обмежень - 2013
Краса без обмежень - 2013

Днями у Донецьку пройшов 5-й Всеукраїнський конкурс "Краса без обмежень - 2013". В цьому конкурсі  кіровоградщину представляла Наталя Леонова, з селища Знам'янка.

За п"ять років існування конкурса , це друга представниця від нашої області. Наталья отримала звання "міс індивідуальність". Дівчина приймала участь без підтримки органів місцевої влади, вся організація поїздки  з власної кишені... Перемогла у конкурсі Олена Оніщук з міста Балта Одеської області.

Посмішки, прикраси,дефиле у вечірніх туалетах,та боротьба за перемогу  - класичні  атрибути конкурсу краси. А  ще - сміливість,  та  великий запас сили духа:  для того,щоб виїхати на сцену на інвалідному візку та своїм  виступом доказати,  що  краса  не залежить від того, що ти не можеш самостійно ходити.

Молодь з інвалідністю обмежена в спілкуванні і можливості творчого самовираження, тому проведення подібних заходів дозволяє зміцнити позитивний імідж інвалідів в громадській думці, і сприяє їх активній інтеграції у сучасне суспільство. Це реальний шанс довести оточуючим, що люди в інвалідних візках за будь-яких обставин знайдуть в собі сили, щоб проявити свої таланти і душевну красу, які будуть стимулом для ділових і творчих висот у майбутньому.

У заході брали участь дружина Президента України Людмила Янукович. Перша леді не стала відміняти приїзд  навіть не дивлячись  на те, що 9  жовтня у неї день народження. Побачене  її так  розчулило,  що  женка президента назвала  цей вечір "вечером  відвертостей" .​Мета заходу - залучення молоді з інвалідністю до культурних та духовних цінностей, які будуть стимулом для ділових і творчих висот у майбутньому.

У нинішньому конкурсі прийняло участь 10 дівчат, що пересуваються на інвалідних візках з різних регіонів України та країн СНД - Росії, Кабардино-Балкарії, Молдови.  Приїхало понад 500 глядачів та гостей. Над програмою конкурсу працювали найкращі постановники, хореографи, модельєри та візажисти Донецької області.


PlanA - Майбутне варто планувАти


  • Краса без обмежень - 2013
  • Краса без обмежень - 2013
  • Краса без обмежень - 2013
  • Краса без обмежень - 2013
  • Наталя Леонова

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона