Пляжний сезон: українські чиновники відпочили на 44 мільйони

26.09.17, 16:00

Аналітики проекту “Декларації” підрахували, на яку суму відпочили та оздоровилися українські можновладці у цьому та минулому році. Загалом у 2016-2017 роках українські чиновники задекларували понад 44 мільйони гривень виплат на відпустки та оздоровлення.

Як повідомляють аналітики проекту “Декларації”, на першому місці у списку – депутат Семенівської районної ради Чернігівської області Олександр Шкурат. У 2016 році його дружина Ганна витратила на відпочинок майже 211 тисяч гривень. Спонсором поїздки стало фермерське господарство “Мрія-Агро-Маш”, кінцевим бенефіціарним власником якого є сам депутат. Водночас сам Олександр Шкурат навіть не згадав фірму у своїй декларації у розділі про бізнес-активи.

Наступними рекордсменами виявилися фахівці-ядерники. Друге місце рейтингу посів заступник директора з безпеки ядерних установок ДП “Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки” В’ячеслав Бойчук. На початку липня цього року він подав декларацію про суттєві зміни майнового стану, де повідомив про отримання 124,5 тисяч гривень на оздоровлення. Всього на тисячу менше виплатили директорові цього ж держпідприємства – Ігорю Шевченку. А начальник інспекції з ядерної безпеки на ЧАЕС Володимир Мазуренко сходив у відпустку за 109 тисяч гривень.

Замикає п’ятірку фіналістів суддя Господарського суду міста Києва Оксана Блажівська, яка у 2016 році відпочила на понад 83 тисячі гривень. Як зазначено у розслідуванні журналістів, попіклувався про здоров’я доньки її рідний батько, колишній заступник генпрокурора Пшонки Євген Блажівський. Раніше ЗМІ вже показували його маєток під Києвом площею 1260 квадратних метрів.

За матеріалами ГО «ТОМ 14» в рамках проекту “Декларації


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ivan S.Региональный Чемпионат по Dog Puller
Если бы они написали, где - зрителей было бы больше
Женя .Фестиваль вуличної їжі запропонує містянам понад сотню…
Главное урны! МНОГО урн, наставьте пожалуйста. У нас люди Вроде как и не свиньи, но на КропФесте урны были переполнены…
Zhenya C.Кафе-кондитерская «Счастье» и пиццерия ChilliPizza
Заказал пиццу в "Счастье"... Ребятки...Это что то!Смачни традиции только за 161грн. Худший опыт в жизни!Честно,это…