Бізнес у 86 років: Чиновниця реєструвала майно на матір, а її чоловік - фірми та нерухомість на матір і бабусю

21.10.17, 12:00

Заступниця голови Дніпропетровської ОДА Айна Тимчук реєструвала майно на матір, і внесла його у свою декларацію лише після успадкування. Але у 2016 році вона знову переписала статки на дітей. У той час її чоловік Андрій Тимчук, який очолює департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА, також зареєстрував майно і бізнес на матір та навіть бабусю.

Квартири у Києві та Дніпрі, дві земельні ділянки, будинок площею 170 метрів на Дніпропетровщині та Mercedes-Benz. Таку спадщину отримала Айна Тимчук у 2014 році згідно витягу із реєстру речових прав на нерухоме майно.

У вересні 2016 року Айна Тимчук подарувала дніпровську нерухомість старшій доньці, а київську квартиру - молодшій, яка зараз навчається у столиці. Також, згідно декларації про суттєві зміни, у березні 2017 року вона продала Mercedes-Benz за 300 тисяч гривень, хоча реальні ціни на такі авто становлять близько 600.

За інформацією із Реєстру речових прав на нерухоме майно, у лютому 2017 року харківський будинок заступниця губернатора подарувала своєму чоловікові Андрію Тимчуку, який працює директором департаменту екології та природних ресурсів Харківської ОДА. Але, всупереч правил, декларацію про суттєві зміни у майновому стані в 10-денний термін він так і не подав.

До приходу на державну службу Андрій Тимчук займався бізнесом і володів частками ПП “Експрес-2001” і ТОВ “Промекологія і метал», та у 2012-2013 році власником його частки стала його бабуся Андрія Тимчука Катерина Петрова. Окрім цього, у 2016-му 86-річна жінка стала співзасновницею будівельної фірми “Грін-Глейд”. Згідно реєстру МВС, на Катерину Петрову записаний автомобіль Porsche Panamera 2013 року випуску. А мати чиновника Любов Тимчук у 2015 році придбала будинок площею 352 кв. м у селищі Металівка Харківської області.

На державній службі Айна Тимчук безперервно працює із 1997 року. У своїй декларації за 2016 рік вона також вказала автомобіль Toyota Land Cruiser 2013 року випуску, чотири швейцарських годинники, 80 тисяч доларів і близько 24 мільйонів гривень готівкою.

Підготовлено ГО "Інтерньюз-Україна" за матеріалами ГО "ТОМ14" в рамках проекту "Декларації"


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона